°¤°¤°TH!EF°¤°¤°
Bun Venit Pe Forumul TH!EF

Professional Deathrun Clan

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Bancuri??!!

In jos 
AutorMesaj
Al3x@n[)3r
Moderator
Moderator

Puncte : 101
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : Husi

MesajSubiect: Bancuri??!!   Joi Ian 07, 2010 2:47 pm

Am vazut ca a facut Private un subforum pentru toate tipurile de bancuri,si in fiecare subforum e cate un banc Smile) nu mai bine faci un topic marcat important "Bancuri" si punem acolo totul..?

Owner
Owner

Puncte : 443
Reputatie : 17
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Joi Ian 07, 2010 6:28 pm

Defapt.. Gary a facut threadul, eu doar am scris "Bancuri cu ???". Povestea este cam asa: Gary cauta addon-uri pentru site, dand unele chiar frumoase si asa a creat sectiunea "Distractie" (si nu numai), iar eu i-am sugerat "Bancuri" si a creat threadul. Eu doar l-am facut ca toate celalalte site-uri ce contin bancuri.. adica le-am pus pe categorii (si nu am pus toate tipurile). Mi se pare mai usor asa, poate un om vrea sa vada numai bancuri cu Bula (spre exemplu), si nu vrea sa dea peste cele seci.. Cred ca ti-am explicat cum stau lucrurile Wink Mie asa imi place este mai ordonat.

Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Joi Ian 07, 2010 6:56 pm

Ordonat asta? :-O .Asta se cheama mai mult "bancuri insirate" ordonat ar fi toate intr-un thread zic eu...

Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Vin Ian 08, 2010 4:02 pm

Alex, acuma unde sunt bancurile? Neutral Toate intr-un topic? Sau intr-un thread, care CONTINE mai multe TOPICURI (adica cele de genul: "Bancuri cu").

Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Sam Ian 09, 2010 11:36 am

Ma,m-ai derutat de tot Laughing deci,daca intri pe forum,dai scrool in jos,gasesti scris "Bancuri",intri acolo,gasesti 1249127481581935981 subiecte cu nume diferite si cate un banc in fiecare Laughing,n-ar fi mai bine sa se puna toate bancurile DOAR intr-un topic?

Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Sam Ian 09, 2010 12:10 pm

Haide sa-ti explic! Cand intrii pe FORUM (www.thief.forumz.ro) ai acolo mai multe SUB-FORUM-URI ("TH!EF", "Diverse", "Distractie", etc). In acele SUB-FORUM-URI, sunt THREAD-URI ("Clanul TH!EF", "Serverul TH!EF", "Bancuri", etc). In THREAD-URI sunt TOPICURILE ("Bancuri cu Bula!", "Culmi!", "Bancuri cu Alinuta!", etc). In TOPICURI tu POSTEZI (reply, quote stii si tu). Eu m-am gandit in felul urmator: vrei sa postezi un banc, dar in loc sa le pui pe toate la un loc, le pui pe categorii, ca sa stii exact ce cauti (nu bancul de la pagina 27 din 50) si sa gasesti mai repede ce vrei. Repet asa sunt pe toate site-urile, PE CATEGORII! Mai mult, oamenii pot sa puna doar anumite bancuri (cu Alinuta, cu Bula, etc), fara unele categorii care pot ofensa pe unii dintre noi (sa-mi spui daca vrei exemplu). In final eu zic ca nu. Sper ca ai inteles sistemul de forum, daca nu iti fac si o schema!

Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Sam Ian 09, 2010 1:39 pm

Am inteles ce vrei sa zici,dar nu ti se pare ciudat ca sa ai 1001 de topicuri in care gasesti un banc? Si sunt sigur ca nu se vor posta mai mult de doua pe topic...

Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   Sam Ian 09, 2010 1:55 pm

Mdea, stiu. Dar vom fi mai multi deja facem reclama fiecare prin metode diferite. Vom fi mai multi, deci mai multe posturi, mai multa atentie la bancuri. Asa sper.. Smile

MesajSubiect: Re: Bancuri??!!   

Sus In jos

Bancuri??!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
°¤°¤°TH!EF°¤°¤° :: Diverse :: Erori/Probleme-
Mergi direct la: